Язык
 

Профілактика

image976385.jpg

Профілактична і косметична стоматологія - це комплекс професійної гігієни порожнини рота, герметизація фісур здорових зубів з метою профілактики карієсу, відбілювання, реставрація зубів. Гігієна порожнини рота - це процедури, спрямовані на оздоровлення тканин і органів порожнини рота.

Крім того, це профілактика виникнення та прогресування стоматологічних захворювань. Під час проведення професійного чищення відбувається видалення всіх видів зубних відкладень з усіх поверхонь зуба. Дана процедура є обов'язковою перед лікуванням зубів, імплантацією, лікуванням у стоматолога-ортодонта, протезуванням і професійним відбілюванням зубів.

Комплекс професійної гігієни - це трьохетапна процедура догляду за зубами, яка може бути як профілактичним, так і лікувальним заходом:

  • Очищення зубів від немінералізованого та мінерализованого нальоту за допомогою впливу ультразвуку. Скейлер створює ультразвукову хвилю, яка руйнує наліт і тверді камені. Ця процедура дозволяє вичистити поверхню, міжзубні простору і ясенні кишені. Злегка торкаючись зуба металевою насадкою з водоповітряних спреєм, лікар безболісно усуває всі зубні відкладення з усіх поверхонь зуба, робить його емаль чистою, повертає натуральний колір. Цілі колонії бактеріального нальоту зникають зі своїх «насиджених» місць.
  • За допомогою содоструйного апарату EMS AIR-FLOW ® handy 2+ кожен зуб очищується від мікроскопічного нальоту, відшліфовується, готується до подальшого полірування. Метод полягає в направленій подачі реактивного струменя аерозолю, що містить воду і абразивний засіб. За допомогою AIR-FLOW ® прекрасно видаляється темний наліт від сигарет, чаю, кави. Зуби стають світлішими на 1-2 тони.
  • На завершення всі зуби поліруються фторвмісними пастами і м'якими капроновими щітками до дзеркального блиску, що, в свою чергу, запобігає утворенню нового нальоту.
0.jpg

Найчастіші захворювання ясен - це гінгівіт, пародонтит, пародонтоз. Гінгівітом страждає (не завжди знаючи про це) близько 85% населення. Захворювання ясен викликані негативним впливом бактерій, які скупчуються на зубах, утворюючи наліт, який з часом твердіє, перетворюючись на камінь.

При прогресуванні захворювання між зубом і яснами утворюється простір - зубодеснева кишеня, який, поступово заглиблюючись, заповнюється патологічним вмістом. Підтримуюча зуби кістка піддається постійному руйнуванню. У результаті зуби розхитуються і їх можна втратити.

В нашому центрі ми пропонуємо Вам всі види дитячої та профілактичної стоматології, такі як герметизація фісур, фторування зубів, лікування молочних зубів, контроль зубного нальоту і його видалення, а також функціональний та естетичний догляд за травмованими зубами, їх реставрація.

1395417534_zuby-u-detey-2.jpg

У дитячій стоматології дуже важливі профілактичні заходи, які дозволяють здійснювати захист молочних зубів (що надзвичайно важливо для розміщення постійних жувальних зубів) до їх природного випадіння, а потім підтримку здоров'я постійних зубів. Вкрай важливо стежити за гігієною у дітей, так як наліт, жовтизна, камені можуть утворюватися і на молочних зубах. Ми піклуємося про профілактику хвороб зубів у дітей. Ми рекомендуємо зробити перший візит до дантиста приблизно у віці трьох років, не тільки для огляду зубів, але й щоб дитина набула довіру до стоматолога. Для нас дуже важливо, щоб дитина сприйняла таке відвідування з самого раннього віку без страху, як гру, і усвідомила важливість гігієни порожнини рота.