Язык
 

Ортопедія

285.jpg

Протезування зубів є сучасним і ефективним способом відновлення здорового зубного ряду при відсутності одного або декількох зубів. Протезування - це непроста комплексна процедура установки вінірів, коронок або зубних протезів. Основним завданням , що стоїть перед лікарем-ортопедом є вибір такої конструкції протеза, яка не тільки зможе замінити відсутні зуби, але й дозволить надовго зберегти наявні.

Хочеться звернути увагу на те, що протезування потрібно робити своєчасно, не відкладаючи на потім, тому що відсутність декількох зубів вже призводить до неповноцінного розжовування їжі, і, як наслідок, до порушення функцій кишечника та шлунка. Протезування допомогає виключити такі неприємності, зберігаючи вашу посмішку красивою, а здоров'я міцним.

Ортопедичне лікування допомагає повністю відтворити всі функціональні і естетичні параметри зубного ряду й займається проблемами, пов'язаними з частковою або повною втратою зубів. Перед протезуванням обов'язково проводять санацію порожнини рота. Наші висококваліфіковані фахівці проведуть якісну підготовку до протезування, включаючи безболісне видалення сильно зруйнованих зубів.

Завдяки стрімкому розвитку сучасних технологій, на сьогоднішній день ми пропонуємо нашим пацієнтам можливість широкого вибору варіантів відновлення частково або повністю втрачених зубів. Для нас немає нічого неможливого, і навіть у найскладніших випадках ми зможемо запропонувати Вам високопрофесійну стоматологічну допомогу і гарантований результат.